سایت جدید بازار صفحه کابینت ایران به همت تلاشگران این مجموعه افتتاح شد. در این تغییر امکانات قابل توجهی برای همکاران و مشتریان این مرکز ارائه شده است.

بزرگترین سایت اینترنتی فروش و پخش مستقیم صفحه کابینت راه اندازی شد. این وبسایت در حال حاضر تنها صفحه تخصصی ایران است. برای اطلاع از آخرین قیمت ها، طرح ها، مراکز فروش جدید و مشتریان عمده، وارد سایت شوید. مشاوران و پشتیبانان این مرکز به صورت تمام وقت آماده همکاری هستند. سایت صفحه کابینت در زمینه معرفی و پخش انواع مدل های ایرانی و خارجی فعالیت دارد.

همچنان که از قبل اعلام شده بود، خوشبختانه سایت جدید تکمیل شد. در این سایت بخش های جداگانه ای برای دسترسی آسان تر همکاران در نظر گرفته شده است. از مهمترین بخش ها می توان به قسمت لیست قیمت صفحه کابینت و گالری محصولات اشاره کرد. البته بخش های دیگر همچون درباره ما و یا تماس با ما نیز ارائه شده است. اما دو بخش مهم که اشاره شد، پر کاربرد تر از مابقی است. همچنین برای ارائه آخرین اطلاعات از بازار صفحه کشور، بخش اخبار و اطلاعیه نیز افتتاح شده است.

در هر حال اگر شما هم جزو مشتریان یا همکاران این مرکز هستید، خبرهای خوبی خواهید داشت. از جمله آنکه در این سایت از این پس به صورت تمام وقت همکاران فروش در خدمت هستند. یا اینکه بخش پشتیبانی بازار رصد کامل و جامعی از قیمت ها و موجودی انبار ها دارد. پس در صورت همکاری مستقیم، بدون دغدغه از سفارشات خود، وارد معاملات یا تولیدات خود شوید. ضمنا سوالات خود را می توانید در چت باکس آنلاین یا بخش پیغام صفحه تماس با ما قرار بدید.