بزرگترین گالری عکس رنگ بندی صفحه کابینت به همت مجموعه بازار آنلاین راه اندازی شد. سمپل رنگ طرح های صفحه کابینت را در اینجا مشاهده و بررسی کنید.

امروزه وجود یک مرکز یا مرجع برای دریافت جدیدترین محصولات مهم است. این اهمیت تنها در یک صنعت یا صنف نبوده و شامل همه صنوف و مجامع می شود. در واقع ارتباط یک مرکز متمرکز و به روز برای اطلاع رسانی نسبت به جدیدترین محصولات نکته کلیدی موفقیت است. مجموعه بازار صفحه کابینت ایران نیز برای راحتی و رشد و توسعه کسب و کارهای صنف خود، اقدام به تکمیل هرچه بیشتر خدمات خود کرده است. این مرکز علاوه بر راه اندازی بخش مقالات از وب سایت که شامل قیمتها، اطلاعات روز و دانستنی های لازم است. اخیرا گالری عکس رنگ بندی صفحه کابینت را نیز با عنوان بخش گالری محصولات در سایت خود جای داده است.

در بسیاری از مراکز فروش و بنگاه های مربوط به این محصول، سمپل یا دسته رنگ توزیع می شود. اما طبیعتا حمل مداوم این دسته رنگ های عموما سنگین برای بسیاری از فعالان این صنعت کار سختی است. بنابراین در این مجموعه به همت و تلاش جوانان متخصص اقدام به راه اندازی سمپل رنگ آنلاین کرده ایم. این بخش دارای بروزرسانی هفتگی بوده و در آن آخرین طرح و رنگ های تولیدی بازار و کارخانه ها نیز جای داده می شود. همچنین شما امکان ذخیره تصاویر و طرح ها را جهت نمایش به مشتریان خود نیز دارید.

اگر به صورت دقیق بررسی کنید، خواهید دید که در این بخش سایت کمبودی احساس نمی شود. چرا که همه طرح و رنگهای عمومی و شناخته شده در آن قرار گرفته است. برای هر کدام از عکس ها نیز اطلاعات جامعی اضافه شده است. رنگ بندی صفحه کابینت به شما کمک می کند تا ضمن انتخاب آزاد، از اطلاعات آنها نیز باخبر شوید. در این وبسایت در حال حاضر نمونه رنگ های بسیاری از شرکت ها و کارخانه های مختلف وجود دارد.

اسامی طرح ها

اگر بخواهیم به صورت کوتاه به اسامی طرح و مدل صفحه کابینت اشاره کنیم. اینگونه می توانیم نام ببریم که صفحه کابینت در دوسته کلی دسته بندی می شود. دسته اول رنگ های روشن است و دسته دوم نیز رنگ های تیره. در دسته اول رنگهایی همچون سفید، کرم، سفید شنی، کرم آلمانی، سفید بارانی، کتان کرم و غیره قرار دارد. در درسته دوم نیز رنگهایی مانند مشکی یا سیاه، باران سیاه، کتاه قهوه، آنتیک قهوه، ونگه و غیره قرار می گیرد.