توضیحات

بازار صفحه کابینت ایران اقدام به فروش و پخش نمونه تولیدات جدید کرده است. صفحه کابینت سیاه بارانی مات و براق در لیست فروش ویژه این مجموعه قرار دارد.

از میان بسیاری از طرح و مدل های این محصول، برخی به دلیل پر فروش بودن رونق خوبی دارند. از نمونه این مدل ها می توان به رنگ سیاه بارانی اشاره کرد. البته هرچند این سبک شاید به نسبت قرینه رنگی خود که همان صفحه سفید بارانی است، پر فروش نباشد. اما به هر حال طرفداران خاص خود را دارد. در بسیاری از مراکز فروش و کارخانه های تولیدی، مدلها و سبک های جدید و به روز عرضه می شود. اما هرقدر هم که طرح و نقش های جدیدتر وارد بازار شود. باز هم صفحه کابینت سیاه بارانی جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده است.

در این محصول طبق تصویری که در این گالری مشاهده می کنید، تم و بیس رنگی کاملا سیاه یا همان مشکی است. اما وجود رگه های رشته ای سفید در میان آن باعث زیبایی خاص در این محصول شده است. در واقع این کد از صفحه ها هم می تواند پاسخگوی نیاز تک رنگ خواهان باشد و هم کسانی که مدل طرح دار را بیشتر پسند می کنند. به هر حال جهت مشاهده دیگر نمونه عکس ها می توانید از گالری محصولات این سایت استفاده کنید.