توضیحات

انواع صفحه کابینت سامان یولو براق و مات در دو سایز ۳ سانتی و ۵ سانتی تولید شد. انبار دپوی کامل از مدل سامان یولی را در بازار ایران مشاهده و ثبت سفارش کنید.

طرح و مدل صفحه کابینت از جهات مختلف مورد توجه و دقت است. مورد اول همخوانی رنگ محصول انتخابی با کل هارمونی رنگبندی دیگر لوازم خانه و آشپزخانه است. مورد بعدی طرح صفحه کابینت که چقدر با ام دی اف خود کابینت آشپزخانه هم طیف باشد. مورد دیگر کارایی و جذابیت صفحه است که در بسیاری از موارد مهم است. مثلا اگر شما برای کابینت خود از صفحه کابینت سامان یولو استفاده کنید، از چرک برداری و عدم تابلو شدن آلودگی ها آسوده هستید. اما اگر همین دقت در مورد کابینت های بیمارستان ها یا مراکز درمانی در نظر باشد، ممکن است که مشکل زا باشد. چرا که برای مراکز بهداشتی استفاده از صفحه کابینت سفید توصیه می شود.

در هر حال چنانچه شما نیز همچون همه فعالان بازار صفحه کابینت، آشنا به دسته رنگ هستید. مدل سامان را به خوبی می شناسید. این طرح از یک بیس و پایه رنگی روشن شکل گرفته است. اما داخل آن نقاط ریز و سیاه رنگی وجود دارد. وجه تسمه و نام گذاری این مدل نیز از همین جهت است. کلمه سامان به زبان ترکی بوده و به معنی کاه است. کلمه یولو نیز به معنی راه در زبان ترکی استفاده می شود.