توضیحات

عکس صفحه کابینت سفید را در بخش کاتالوگ سایت مشاهده کنید. این مدل به دلیل ساده و شیک بودن آن بیش از همه موارد دیگر فروش دارد. قیمت آن نیز ارزان تر است.

امروزه در بحث دکوراسیون داخلی منازل، بخش آشپزخانه جزو مهمترین قسمت هاست. چرا که هم به زیبایی و نمای کلی ساختمان تأثیر دارد و هم کاربردی بودن آن. داخل آشپزخانه تقریبا خلاصه می شود در کابینت آن. از آنجایی که صفحه کابینت نیز بیشتر خودنمایی می کند، لذا انتخاب بهترین مورد برای خرید و یا نصب اولویت بالاتری دارد. حال آنکه در برخی موارد به دلیل سلایق مختلف اختلاف نظرهایی در رنگ و طرح مورد نظر نیز وجود دارد.

صفحه کابینت سفید جزو نمونه های پر کاربرد در آشپزخانه است. از آنجایی که سلایق عمومی صفحه کابینت ساده را بیشتر پسند می کند، پس به همین دلیل این مدل فروش بالاتری نیز دارد. در میان رنگبندی های متنوع این محصول سبک و طرح و مدلهای گوناگونی وجود دارد. البته اینها نیز هر کدام در حالت مات یا براق تولید و عرضه می شوند. پس اگر شما یک رنگ از گالری محصولات این سایت انتخاب کنید، در واقع بهترین امکان را برای خرید دارید. هم نوع مات و هم نوع براق آن را می توانید سفارش دهید.