صفحه کابینت

صفحه کابینت با مغز آرین سینا

آرین صفحه کابینت با مغز آرین سیناسیناحه کابینت با مغز آرین سینا

صفحه کابینت ام دی اف با انواع مغز خام ایرانی و خارجی تولید می شود. نوع مغز خام به کار رفته در ساخت این محصولات تاثیر مستقیم بر کیفیت و مقاومت محصول و همچنین قیمت تمام شده آن دارد. یکی از بهترین مغز های خام ایرانی به کار رفته در تولید انواع صفحه کابینت ام دی اف برند آرین سینا می باشد. صفحات تولید شده با این مغز از پر فروش ترین نمونه های موجود در بازار هستند. انواع صفحه کابینت ام دی اف با ابعاد مختلف با مغز ام دی اف آرین سینا تولید و توسط نمایندگی های پخش و یا به صورت مستقیم عرضه می شوند.

کارخانه برین چوب بزرگترین تولید کننده صفحه کابینت در شمالغرب کشور است. این مجموعه انواع صفحات را با مغز ام دی اف و پلی وود تولید می کند. صفحه کابینت مغز آرینسینا یکی از تولیدات این کارخانه است. برین چوب انواع صفحه کابینت با مغز آرین سینا را با دو گروه ابعاد سفارشی و ابعاد استاندارد تولید و عرضه می کند. رنگ بندی صفحه کابینت این برند طبق کاتالوگ رنگ بندی صفحه کابینت و با دو نوع روکش مات و براق ساخته می شود.

خرید انواع صفحه کابینت از طریق تماس با بخش فروش مجموعه امکان پذیر است. مشاوران فروش این بخش اطلاعات لازم را در خصوص شرایط اخذ نمایندگی صفحه کابینت آرین سینا و سایر صفحات با مغز ایرانی و خارجی را در اختیار شما قرار خواهند داد. اعلام لیست قیمت جدید محصولات، شرایط ثبت سفارش صفحه کابینت با ابعاد ویژه، زمان بندی ارسال بار و غیره نیز از همین طریق امکان پذیر است. سفارشات شما پس از ثبت در کوتاه ترین زمان و به نقاط مختلف کشور ارسال خواهد شد. ساعات پاسخگویی بخش فروش مجموعه همه روزه از ۸ الی ۱۶ می باشد.

برند ایرانی آرین سینا یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع ورقهای چوب مصنوعی از جمله انواع ام دی اف خام می باشد. این برند موفق ایرانی با ساخت و عرضه ام دی اف های خام با کیفیت و عرضه آن به قیمت مناسب نسبت به درجه کیفی، بخش اعظمی از نیاز بازار به این محصولات تامین کرده است.

چگالی یا دانسیته اوراق این برند مابین ۶۵۰ تا ۸۰۰ است که چگالی استاندارد و مناسبی برای MDF محسوب می شود. این محصولات همچنین دارای استانداردهای ملی در زمینه مقاومت خمشی، استحکام خمشی، پیچ خوری لبه و سطح و غیره هستند. صفحات تاپس با مغز خام آرین سینا دارای کیفیت بالا و قیمت پایین تر نسبت به نمونه های تولید شده با خام های وارداتی می باشند.

خرید صفحه خام آرین سینا

صفحات ساخته شده با ورق خام آرین سینا را می توانید از نمایندگیهای عرضه برندهای ایرانی خریداری کنید. برندی را برای ثبت خرید خود انتخاب کنید که خطوط تولید استاندارد داشته و از مواد اولیه مرغوب برای ساخت صفحات کابینت استفاده کند. زیرا رعایت اصل کیفیت در تمامی این موارد و مراحل، سبب تولید یک صفحه کابینت مرغوب با میزان مقاومت بالا می شود.

این محصولات به عنوان بخش از کابینت که در تماس با انواع مواد شیمیایی و غذایی و غیره خواهد بود باید استحکام بالایی داشته باشند. کارخانه برین چوب یکی از مراکزی است که انواع مختلفی از صفحات تاپس در ابعاد ۵ و ۳ سانتی متری با استفاده از مغز خام آرین سینا به تولید میرساند. در ساخت محصولات این برند علاوه بر به کارگیری این نوع از ام دی افهای ایرانی با کیفیت از بهترین روکش های HPL نیز استفاده شده است.

پل های ارتباطی با مشاوران فروش این محصول:


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن