صفحه کابینت

صفحه کابینت هفت سانت سفارشی

صفحه کابینت هفت سانت

صفحه کابینت های مختلف علاوه بر عرض، در زمینه ضخامت هم دارای دسته بندی و استاندارد هایی است. یکی از انواع این صفحه کابینت ها، صفحه کابینت با ضخامت ۷ سانتی متری است که با نام صفحه کابینت ۷ سانتی نیز شناخته می شود. صفحه کابینت ۷ سانتی از جمله صفحات کابینت با ضخامت بالا می باشد و مناسب صفحه کابینت هایی با عرض زیاد است تا مقاومت مناسبی داشته باشند. انواع صفحه کابینت ۷ سانتی در جنس های مختلف و با مواد اولیه متفاوت ساخته می شوند. تنوع در جنس و طرح های موجود در صفحه کابینت ۷ سانتی باعث می شود تا افراد با خیال راحت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین این تنوع طرح باعث می شود تا بتوانیم دکور آشپزخانه خود را با سایر قسمت های منزل هماهنگ کنیم.

صفحه کابینت با ضخامت ۷ سانتی متری با توجه به مقدار بیشتر مواد اولیه بکار برده شده در آن، قیمت بالاتری نسبت به سایر صفحه کابینت ها خواهد داشت. شما می توانید انواع صفحه کابینت ۷ سانتی را به صورت سفارشی را از طریق سایت و یا با مراجعه به صورت حضوری تهیه کنید.

در حال حاضر انواع صفحه کابینت، در ابعاد و عرض مختلف ساخته شده است که در بازار وجود دارد. قیمت، ابعاد، طراحی و نوع استفاده از هرکدام از صفحه کابینت با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. اغلب صفحه کابینت سفارشی تولید شده از فرآورده های چوبی، ابعاد و ضخامت استانداردی دارند.

این صفحه کابینت ها از جنس چوب های مصنوعی ساخته شده اند و استاندارد ابعاد آن با ضخامت های ۳ و ۵ و ۷ سانتی با عرض ۶۰ سانتی متر است.  قیمت این نوع صفحه به نسبت سایر صفحات کابینت مناسب تر و به صرفه تر است. همچنین نصب و نگه داری از آنها نسبت به سایر مدل ها، آسان تر است.

سعی بر این است که قیمت صفحه کابینت ۷ سانتی سفارشب را بر اساس نرخ روز بیان کرده و اگر چنانچه شما هم قصد تعویض یا خرید صفحه کابینت را دارید حتما قبل از خرید، با متخصص مشاوره کنید. با توجه به نوسانات قیمت و ارز، گران شدن مواد اولیه باعث شده قیمت صفحه کابینت ۷ سانتی سفارشی در بازار فروش این محصول از حداقل قیمت ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان تا حداکثر ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان معامله می شود.

لیست قیمت روز انواع صفحه

لیست قیمت روز اعلام شده برای انواع صفحه کابینت با برندهای مختلف با یکدیگر تفاوت زیادی دارند. نوع ورق خام، روکش در نرخ فروش انواع صفحه تاثیر زیادی دارد. در سالی که گذشت نرخ فروش انواع صفحه به نسبت سال قبل افزایش داشته است. قیمت روز نمونه های خارجی با نمونه های ایرانی در بازار متفاوت است و حتی نمونه صفحه ایرانی قیمت پایین تر دارد.

لیست قیمت روز انواع صفحه را می توانید از نمایندگی های معتبر برندهای مختلف در سراسر کشور تهیه فرمایید. معمولا نمایندگی های عرضه مستقیم مناسب ترین نرخ را برای عرضه محصولات و انواع صفحه هر برند را اعلام می کنند. ارائه لیست قیمت ن پذیر نیست. زیرا ممکن است مراکز مختلف این نوع محصول را با قیمت متفاوتی به فروش برسانند. اما در این بخش لیست قیمت روز انواع صفحه را به صورت تقریبی برای شما آماده شده است.

پل های ارتباطی با مشاوران فروش این محصول:


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن